Nuk Uturak Kindertopf Neutral Grau

Produkte te reja

Nuk

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Uturak per femijet tuaj.

Nje aksesor teper praktik dhe higjenik.

Ju vjen ne ndihme femijeve te cilet sapo kane hequr pelenen.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 10 muajsh.

Me nje dizajn ergonomik i cili eshte i pershtatur dhe i rehatshem per femijet.

Me mbeshtetese te larte per te siguruar rehati maksimale.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: