Fissana 2 ne 1 per Bebe Shampo + Balsam 400 ml

BBBI0007

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fissana 2 ne 1 per Bebe Shampo + Balsam 400 ml

Shampo e markes Fissana per bebe 2 ne 1 me nje sasi prej 400ml

Per floket e bute te bebes tuaj me nje formule speciale dhe balsam qe mban floket te bute

Minimizon rrezikun e djegies se syve dhe eshte i testuar dermatologjikisht

I pershtatshem per perdorim te perditshem

30 produkte te tjere ne kete kategori: