Nuk Baby Termometer Flash

FF0044

Produkte te reja

Nuk

 • Termometer Dixhital NUK
 • Nuk Baby Thermometer Flash
 • Matje te Temperatures ne Distance
 • Memorie 

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termomter dixhital i markes Nuk.

Per nje matje te sakte dhe te shpejte te temperatures.

Mund te mase temperaturen ne pak sekonda dhe nuk eshte nevoja qe te preket balli i femijes.

Mund te mbahet ne nje distance afersisht 3 cm.

Ka nje memorie e cila ju jep mundesine te kontrolloni luhatjen e temperatures.

Ky termometer mund te perdoret gjithashtu per te matur temperaturen e dhomes, te ujit si dhe te ushqimeve.

30 produkte te tjere ne kete kategori: