Fissan Krem Mbrojtes Natural 100 ml Zmadho

Fissan Krem Mbrojtes Natural 100 ml

BBBI0009

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes per femije

E markes Fissan me nje sasi prej 100ml

Me ekstrakte kamomili, aloe vera, oksid zinku kanelle dhe vaj bajameje

Per mbrojtjen e lekures se bebit ne pjeset intime 

Per irritimin e zones se pelenes

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

30 produkte te tjere ne kete kategori: