Përrallëza para gjumit për djem

JB0179

Produkte te reja

 • 48 faqe
 • ISBN: 9789928177568
 • Grupmosha: 3-6 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

101 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri. Për aventurierët e vegjël dhe për ëndrra të bukura.

Ku ka më bukur sesa prindërit të na lexojnë një përrallë para gjumit? Nëpërmjet këtij libri, gjumi do të jetë më i lehtë dhe i ëmbël. Me 7 përrallëza magjike ne do të argëtohemi, duke nxitur dhe zhvilluar imagjinatën tonë.

30 produkte te tjere ne kete kategori: