365 rrëfenja para gjumit Libri i dytë

JB0094

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 200
 • ISBN: 9789995641498
 • Grupmosha: 3-6 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbërriti ora për të endërruar! Me këto 365 rrëfenja para gjumit do të njihni të gjitha kafshët, të cilat do të bëhen miqtë tuaj më të ngushtë: njihuni me aventurat e tyre plot emocion dhe përgatituni për të ndërmarrë një udhëtim në botën e ëndrrave. Në çdo faqe që do të shfletoni, në çdo stinë që do të shkoni, miqtë tuaj të dashur gjithmonë do ti takoni. Lexim dhe ëndrra të këndshme!

Çdo natë, para gjumit, le të lexojmë së bashku një nga përrallat më të bukura të librit. Këto përralla do ju shoqërojnë çdo ditë të vitit, duke nxitur imagjinatën dhe aftësitë kreative të fëmijës suaj. Në 365 rrëfenja do të njiheni me historitë e kafshëve si elefanti, derrkuci i vogël, miushi i pafat. Do të ndjekim aventurat e bletës përtace, si do ia dali ajo të shndërrohet në një bletë punëtore? Po harabeli Pio- pio, a do arrijë të ngopet?

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

200 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: