Seria - Revistat e Blerinës

BDI0310

Produkte te reja

1000 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

880 Lekë

Porosit me 1 Klik
  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seria-Revistat e Blerines per femije

Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore.

Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Seti permban librat me tituj : Blerina dhe Zanat(100 faqe), Blerina dhe Flutura 10 faqe, Blerina dhe xhuxhi 10 faqe dhe Blerina dhe ylli 6 faqe

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: