Seria - Përralla për 5 Minuta

JB0257

Produkte te reja

900 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 000 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me 4 libra me përralla për fëmijë

Për fëmijë të grupmoshës 3-6 vjeç

Secili libër ka 48 faqe, një përmbledhje e rrallë që do t’i argëtojë shumë fëmijët teksa i lexojnë

Librat vijnë me titujt:

Përralla për 5 min - Rrëfenja të fermës, 

Përralla për 5 min - Rrëfenja me princesha, 

Përralla për 5 min - Rrëfenja me dinozaurë, 

Përralla për 5 min - Rrëfenja me balerina

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: