Seria – Poku Çamaroku

IA0090

Produkte te reja

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seria Poku Camarroku për fëmijët tuaj 3-6 vjeç

Seti permban 4 libra:

Poku Çamarroku Nr.1- Arushi Pok, është veshur me të gjitha tiparet e një fëmije që pëlqen të guxojë, të luajë pa kontroll, të vrapojë i shpenguar në liri, të kërkojë të panjohurën, të thurë plane, të ndeshet e të fitojë. Me 48 faqe

Poku Çamarroku Nr.2-Guximi për pavarësi veprimi (pyllit do të bredh) e çon Pokun edhe në këtë libër të dytë në një varg aventurash. Jetën e ka me veprime të matura e të pamatura, prej të cilave gjithmonë mëson. Me 98 faqe

Poku Çamarroku nis aksionin në pranverë Nr.3- Arushi Poku në librin e tij të tretë nis aksionin në pranverë me aventura të reja. Me 24 faqe

Poku Çamarroku me shokët çlirojnë Ariun Bablok. Nr.4-Arushi Poku në librin e tij të katërt bashkë me shokët e tij çlirojnë Ariun Bablok. Me 24 faqe

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: