Aptamil 4 800g Eazy Pack Zmadho

Aptamil 4 800g Eazy Pack 24 + Muaj

LCN0046

Produkte te reja

Aptamil

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes qe prej moshes 24muajsh.

Femijet ne kete moshe mund ta tolerojne qumeshtin e lopes, por ai nuk mund t'u ofroje vlerat e nevojshme ushqimore.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ingridientet: Qumeshti Aptamil 4 permban

• Me pak yndyre te ngopur, me pak natriumi dhe me pak proteina sesa ne qumeshtin e lopes
• Perzierje e patentuar e prebiotikeve per floren e zorreve te shendetshme
• Te gjitha vitaminat, mineralet dhe mikroelementet e rendesishme
• Eshte i pasur me hekur per te parandaluar anemine

Me nje sasi prej 800g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 24 muaj

5 produkte te tjere ne kete kategori: