Aptamil 4 (24 muaj+) Zmadho

Aptamil 4 per Femije 24+ muaj

LCN0005

Produkte te reja

Aptamil

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes qe perj moshes 24muajsh.

Femijet ne kete moshe mund ta tolerojne qumeshtin e lopes, por ai nuk mund t'u ofroje vlerat e nevojshme ushqimore.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ingridientet: Qumeshti Aptamil 4 permban

• Me pak yndyre te ngopur, me pak natriumi dhe me pak proteina sesa ne qumeshtin e lopes
• Perzierje e patentuar e prebiotikeve per floren e zorreve te shendetshme
• Te gjitha vitaminat, mineralet dhe mikroelementet e rendesishme
• Eshte i pasur me hekur per te parandaluar anemine

Me nje sasi prej 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

6 produkte te tjere ne kete kategori: