Globo Set Personazhe Gome 0+

Produkte te reja

Globo

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me personazhet vizatimor shumengjyresh.

Materiali i tyre eshte gome dhe seti ka dy personazhe te ndryshem.

Te pershtatshem per femijet mbi 0 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: