Vaske Plastike per Larje

Produkte te reja

Lorelli

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaske per larjen e bebes

Zgjidhja e duhur per prinderit pasi krijon lehtesi ne larje

Me forme anatomike per ti dhen femijes komoditeti gjate larjes

Ka vend edhe per sapunin apo shampot e bebit dhe vend per kullimin e ujit

Per femije nga 0-6 muaj ose 6+ ne varesi te femijes

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

30 produkte te tjere ne kete kategori: