Lorelli Vaske Plastike 84 cm

Produkte te reja

Lorelli

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaske per larjen e bebes

E markes Lorelli per femije te porsalindur

Ka vend per produktet e higjenes

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte

Permasat 84x48x30 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave Gjatesia 84 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: