Holle Pure me Qumesht Organik Baby Milk Cereal With Spelt 250gr

HB0007

Produkte te reja

Holle

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pure me qumesht organik me miell gruri i markes Holle.

Per femijet mbi 4 muajsh te cilet jane ne hapat e pare te nisjes se te ushqyerit.

Ne kete moshe femija fillon per here te pare te haje me luge.

Perberesit: demeter wholegrain spelt flour 37 %, skimmed milk powder 20 %, maltodextrin, whey powder partly demineralised 12 %, palm oil, calcium carbonate, thiamin, vitamin A, vitamin D.

Pergatitja: Vloni uje bashkojeni me puren dhe eshte gati.

Nga fermat organike dhe biodinamike te Gjermanise.

99% perberes orgabik dhe 1% vitamina dhe minerale te domosdoshme per ushqyerjen e femijes tuaj sipas edhe ligjeve te BE-se.

Pesha 250gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

22 produkte te tjere ne kete kategori: