Holle Musli Me Fruta Baby Muesli 250gr Zmadho

Holle Musli Me Fruta Baby Muesli 250gr

HB0013

Produkte te reja

Holle

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Holle Musli Me Fruta Baby Muesli.

Perberesit: Tershere demeter30 %, drithera demeter 25 %, qull spelte demeter 20 %, copa spelte demeter 15 %, copa frutash 3 llojesh (miell gruri, leng hurma arabie i perqendruar, leng molle i perqendruar, pure banane) 10 % , Vitaminë B1(te shtuara sipas ligjeve ne fuqi te BE)

Pergatitja: Perberesit jane perzgjedhur nga dritherat me te mira te markes Demeter. Mund ta pergatisni me qumesht formule ose krem qumeshti dhe ta perzieni me fruta te ndryshme duke krijuar nje shije unike.

Ky produkt permban gluten dhe nuk ka asnje perqindje sheqeri.

Ushqim i pershtatshem per femijet mbi 10 muaj.

Ky produkt eshte i certifikuar nga organizatat e sigurise se ushqimit ne Evrope si: ECO CERT, BDIH , DEMETER dhe BCS OKO GARANTIE.

Pesha 250gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

17 produkte te tjere ne kete kategori: