Holle Pure Dritherash Organic Millet Porridge Zmadho

Holle Pure Orizi Organic Millet Porridge 250gr

HB0014

Produkte te reja

Holle

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Holle pure orizi organic millet Porridge. Ushqim i shendetshem per cdo femije mbi 4 muaj.

Pure e perbere nga vitamin dhe minerale te rendesishme per rritjen dhe zhvillimin e femijeve . Perberesit e kesaj pureje ndikojne ne forcimin e kockave, ne daljen e flokeve, ne forcimin e thonjve dhe ne mbajtjen e  lekures se bute e te shendetshme.

Mund te pregatitet me qumeshtin e nenes, me formulen e qumeshtit te femijes apo edhe me uje.

Kjo pure nuk permban gluten, qumesht, kripe dhe sheqer.

Pesha 250gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: