Krem me Oriz dhe Qumesht 250 gr Zmadho

Milupa Krem Oriz dhe Qumesht 4 Muaj+ 250 gr

LCN0009

Produkte te reja

Milupa

 • Krem Orizi me Qumesht Milupa
 • I pershtatshem per femije 4m+
 • Sasia 250 gr

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dritherat Milupa permbajne elementet ushqimor baze, per femijet e moshes mbi 4 muaj+.

Me shije te reja dhe komplekse per te plotesuar nje diete te larmishme.

Te pasuruara me 13 vitamina, minerale, drithera si orizi.

Paketimi permban miell orizi te perzier me qumesht pluhur.

Projektuar posacerisht per foshnjat, duke permbajtur te gjithe perberesit e nevojshem ne sasite optimale qe i nevojiten atyre.

Ushqimi i duhur per bebet te cilat sapo kane filluar te provojne shije te reja.

Ingredientet: drithëra (miell oriz), qumesht pluhur formulë (pluhur demineralized hirrë, skremuar pluhur), vaj vegjetal (përmban emulsifier - lecithin soje), karbonat kalciumi, vitamina (A, D, E, C, B1, K, nikotine acid, B6, acid folik, B12, pantothenate, biotin), difosfat ferric, sulfate zink, jodur kalium, selenid sodium, sukrozë, maltodekstrin. Gluten Free.

Pergatitja: Pergatitet lehtesisht vetem me uje te ngrohte. Shtohen rreth 4 lugë drithëra me 150 ml uje te ngrohte ose te zier.

Me nje sasi prej 250g.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

15 produkte te tjere ne kete kategori: