Krem me Drithera e Qumesht 250 gr Zmadho

Milupa Krem me Drithera e Qumesht 4 muaj+ 250 gr

LCN0010

Produkte te reja

Milupa

* Milupa Krem me Drithera dhe Qumesht

* Per femije 4+ muaj

* Sasia 250 gr

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dritherat Milupa permbajne elementet ushqimor baze, per femijet e moshes mbi 4 muaj+.

Me shije te reja dhe komplekse per te plotesuar nje diete te larmishme.

Te pasuruara me 13 vitamina, minerale, drithera te ndryshme.

Paketimi permban miell orizi, miell misri te perzier me qumesht pluhur.

Projektuar posacerisht per foshnjat, duke permbajtur te gjithe perberesit e nevojshem ne sasite optimale qe i nevojiten atyre.

Ushqimi i duhur per bebet te cilat sapo kane filluar te provojne shije te reja.

Ingredientet: qumesht pluhur, vaj vegjetal (vaj palme, vaj rapeseed, vaj kokosit, vaj luledielli, embelsues: soje), karbonat kalciumi, vitamin përzierje (vitaminë C, niacin , pantothenate, vitaminë E, vitaminë B1, vitamine A, vitamine B6, acid folik, vitamina K1, vitamin D3, biotin, vitamin B12) difosfat ferric, sulfate zink, sulfate bakri, kalium jodur, drithëra (miell oriz (24 , 4%), miell misri (9.1%), dekstrozë, fruktoza, qumësht i skremuar pluhur ( qumeshti m), pluhur demineralized hirrë (nga qumeshti), maltodextrin, aromë natyrale e vanilje (0.2%), kanellë, shije vanillin. Gluten Free.

Pergatitja: Pergatitet lehtesisht vetem me uje te ngrohte.

Shtohen rreth 4 lugë drithëra me 130 ml uje te ngrohte ose te zier.

Me nje sasi prej 250g.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: