Krem me Drithera + Fruta + Qumesht 250 gr Zmadho

Milupa Krem me Drithera + Fruta + Qumesht 6 muaj+ 250 gr

LCN0013

Produkte te reja

Milupa

* Milupa Krem me Drithera, Qumesht dhe Miks Frutash

* Per femije 6+ muaj

* Sasia 250 gr

Me shume detaje

49 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dritherat Milupa me miell orizi, qumesht pluhur dhe banane pluhur, permbajne elementet ushqimor baze, per femijet e moshes mbi 6 muaj +.

Me shije te reja dhe komplekse per te plotesuar nje diete te larmishme.

Te pasuruara me 13 vitamina, minerale, drithera.

Paketimi permban miell gruri te perzier me qumesht pluhur dhe pluhur frutash te ndryshme..

Projektuar posacerisht per foshnjat, duke permbajtur te gjithe perberesit e nevojshem ne sasite optimale qe i nevojiten atyre.

Ushqimi i duhur per bebet te cilat sapo kane filluar te provojne shije te reja.

Ingredientet: drithëra (miell oriz), qumësht pluhur (i skremuar, hirrë pluhur e demineralizuar, vaj vegjetal, embelsues soje, karbonat kalciumi, një përzierje e vitaminave (vitaminës C, acid nikotine, vitaminë E, acid pantotenik, vitaminë B1, vitamin B6, vitamin A, acid folik, biotin, vitaminë D, vitaminë K1, vitamin B12), difosfat ferric, sulfate zink, sulfate bakri, kalium jodur, selenid sodium, sheqer, maltodextrin, pluhur banane (0.3%). Gluten Free.

Pergatitja: Pergatitet lehtesisht vetem me uje te ngrohte. Shtohen rreth 4 lugë drithëra me 150 ml uje te ngrohte ose te zier.

Me nje sasi prej 250g.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

21 produkte te tjere ne kete kategori: