Krem me Drithera + Biskota + Qumesht 250 gr Zmadho

Milupa Krem me Drithera + Biskota + Qumesht 8 muaj+ 250 gr

LCN0014

Produkte te reja

Milupa

* Milupa Krem me Drithera, Biskota dhe Qumesht

* Per femije 12+ muaj

* Sasia: 250 gr

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dritherat Milupa permbajne elementet ushqimor baze, per femijet e moshes mbi 8 muaj (8 muaj +).

Me shije te reja dhe komplekse per te plotesuar nje diete te larmishme.

Te pasuruara me 13 vitamina, minerale, drithera.

Paketimi permban drithra ne trajte pluhuri te perzier me qumesht pluhur dhe biskota .

Projektuar posacerisht per foshnjat, duke permbajtur te gjithe perberesit e nevojshem ne sasite optimale qe i nevojiten atyre.

Ushqimi i duhur per bebet per tu njohur me shije te reja.

Ingredientet: formula (hirrë pluhur demineralizuar, i skremuar, vaj vegjetal, përmban perzjeres - lecithin soje, karbonat kalciumi, vitamina (A, D3, E, C, B1, K1, niacin (PP), B6, folik acid, B12, pantothenate, biotin), difosfat ferric, sulfate zink, sulfate bakri, kalium jodur, drithëra (grurë, oriz, tërshëra, miletit, misri, thekra), biskota gjalpi 16% (miell gruri, sheqer, vaj, ëmbël hirrë pluhur, karbonat kaliumi, kompleks acid citrik e vanilje), sheqer, biskota veze në 2.4% (sheqer,niseshte, miell gruri, pluhur veze, emulsifikues (mono- dhe digliceride, karbonat citrik k-a. Përmban vezëve. Përmban gluten.

Pergatitja: Pergatitet lehtesisht vetem me uje te ngrohte. Shtohen rreth 5 lugë caji drithëra me 130 ml uje te ngrohte ose te zier.

Me nje sasi prej 250g.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

21 produkte te tjere ne kete kategori: