Cam Rrethore per Ecje Giocando

Produkte te reja

CAM

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

8 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rrethore per ecje e markes Cam.

Femijet duhet te mesojne ti hedhin hapat e sigurte.

Kjo rrethore i meson ata te mos kene frike dhe te qendrojne vete ne kembe.

Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra me muzik per te terhequr vemendjen femijes e cila ka nevoje per 2 bateri model AA-1.5 volt.

Ka 8 rrota te cilat rrotullohen 360 grade.

Ne rast rreziku karroca ka disa stopues gomine anti rreshqites si dhe sistem anti renje.

Materiali eshte plastike dhe metalike. Pjesa e ndenjeses cope e bute.

E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.

Permasat: e hapur 60x78x50÷54 cm

                e mbyllur 60x78x28 cm

Pesha 4.5 kg.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 6-18 muaj