Chipolino Rrjete per Krevat Portativ (WHITE)

CHP0214

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Rrjete per Krevat Portativ

 • Rrjete per krevat portativ
 • Ne material te bute qe nuk ndikon ne temperature
 • Ofron mbrojtje per femijen nga insektet apo demtime

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Rrjete per Krevat Portativ

Rrjete per krevat portativ per te siguruar nje gjume te rehatshem per femijen tuaj

Mund te perdoret ne te gjithe llojet e krevateve portative ne permasa 120/60 cm

Ofron mbrojtje per femijen tuaj nga insektet apo demtime dhe aksidente te mundshme

Materiali dhe dizajni i imet i rrjetes ofron mbrojtje pa ndikuar ne temperaturen ne krevatin e femijes