Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli Zmadho

Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli

CFO0021

Produkte te reja

Trudi

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per bebe e permbajtje qumeshti mjalti dhe portokalli

Me perberje neutrale qe nuk demton lekuren e femijes tuaj

Projektuar per te eleminuar rrezikun e acarimit te lekures

Zbut, qeteson dhe relakson lekuren e bebes

E pershtasthme per bebet tuaja. Perdoreni ne dushin e mbremjes per nje gjum te qete

Sasia 500ml

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

29 produkte te tjere ne kete kategori: