I Ri Chicco Shampo 500ml 0+ Zmadho

Chicco Shampo 500ml 0+

CH0128

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

940 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femije Chicco 500 ml

Eshte ideale per nevojat e lekures se ndjeshme te bebeve dhe per floket

Lekura e femijes ka nevoje per mbrojtje ne menyre qe te zhvillohet normalisht pa ndryshuar ekuilibrin normal

Pastron floket dhe i le ata te bute 

Shpelahet lehte dhe nuk irriton syte

30 produkte te tjere ne kete kategori: