Chicco Shampo Delikate 50mml 0m+ Zmadho

Chicco Shampo Delikate 50ml 0m+

CH0129

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo delikate per femije Chicco 500 ml

Eshte ideale per nevojat e lekures se ndjeshme te bebeve

Kjo formule pastron butesisht lekuren delikate te foshnjes, qe ne banjot e para

Me veti qetesuese dhe zbutese te tersheres duke ruajtur pH natyral te lekures

Shpelahet lehte dhe nuk irriton syte

30 produkte te tjere ne kete kategori: