Sebamed Baby Bubble Bath 500 ml Zmadho

Sebamed Baby Bubble Bath 500 ml

ALL0072

Produkte te reja

Sebamed

 • Sebamed Baby Bubble Bath
 • Me pH 5.5
 • Sasia 500 ml

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sebamed formuluar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjës.
Me arome natyrale dhe delikate e bën kohën ideale te banjës relaksuese dhe të këndshme.

Përmban kamomil për të relaksuar fëmijën para kohës së gjumit, qetëson butësisht lëkurën.

Zhvilluar në pH 5,5 për të mbështetur mbrojtjen natyrore të lëkures.
Sasia: 500 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: