Chicco Qumesht Pastrues 300ml Zmadho

Chicco Qumesht Pastrues 300ml

CH0021

Produkte te reja

Chicco

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesh Pastrues Chicco 2 ne 1 pastron dhe trajton lekuren pa patur nevoje per shpëlarje

Pastron Butësisht me një gjest të thjeshtë lekuren e bebit tuaj pa shpëlarje,duke trajtuar lëkurën delikate.

Kryen pastrim të shpejtë dhe të menjëhershëm.

Trajton lëkurën e fëmijës duke e lënë atë të butë, dhe me nje arome të këndshëme.

Formula e posaçme nuk e than lëkurëne bebes tuaj ne saje te përbërës aktivë natyrorë:

Ekstrakti i pambukut i cili ka veprim qetësues dhe hidratues.

Vitamina E ka veprim qetësues dhe mbrojtës.

29 produkte te tjere ne kete kategori: