Nannys Sapun Bebesh 100 gr me Kamomil dhe Mjalte Zmadho

Nannys Sapun Bebesh 100 gr me Kamomil dhe Mjalte

LCN0021

Produkte te reja

Nannys

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sapun per bebe e markes Nannys.

Ju vjen ne ndihme per higjenen delikate tebebes tuaj.

Sapuni eshte me permbajtje kamomili dhe mjalti.

I testuar dermatologjikisht.

Pa alegen, paraben apo ngjyrues artificial.

Pesha 100gr.

27 produkte te tjere ne kete kategori: