MilkHero Shishe Qelqi 240 ml

Produkte te reja

Everyday baby

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi

Me shume informacion

Shishet e qelqit me biberon "MilkHero" jane projektuar per te qene lehtesisht te perdorshem dhe te rehatshem per tu mbajtur nga duart e vogla te femijes 

Koka e biberonit eshte e perbere prej silikonit te bute mjekesor i cili e ben pirjen me te lehte per femijen

Ka nje sistem ajrimi anti-kolik dhe eshte projektuar posaçerisht per te imituar ushqyerjen natyrore me gji, duke e bere kalimin nga ushqyerja me gji ne ate me shishe me te lehte

Trupi prej qelqi eshte i veshur me nje shtrese te holle te integruar silikoni qe ofron mbrojtje shtese kunder thyerjes nese ndodh qe te bie ne toke

Biberoni prej qelqi "MilkHero" tregon nese lengu eshte teper i nxehte per tu pire nga femija duke ndryshuar ngjyren. Ne temperatura te larta biberoni MilkHero kthehet ne ngjyre te bardhe! Ne momentin qe shishja rikthehet ne ngjyren baze, qumeshti formule eshte gati per t'iu sherbyer femijes

Nuk permban *BPA, BPF, BPS dhe kimikat Ftalat

Kapaciteti i shishes 240 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: