Tommee Tippee Set Shishe Biberon 3m+

Produkte te reja

Tommee Tippee

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shishet me dekor: 2 shishe me dekorime për vajza ose djem

Me biberon silikoni, i cili ndihmon fëmijët e vegjël të pinë lehtësisht

Pa BPA.

Sasia: 250 ml

Përmbajtja e paketimit: 2 shishe Basic me dekorim 250 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: