I Ri Tommee Tippee Shishe Biberon 0m+ Zmadho

Tommee Tippee Shishe Biberon 0m+

SL0579

Produkte te reja

Tommee Tippee

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tommee Tippee shishe plastike për fëmijë,miqësore me mjedisin dhe natyrisht pa BPA, pa ftalate, pa toksina.

Koka e kësaj shishe imiton formën e gjoksit për të lehtësuar fëmijën që të kapet dhe inkurajon tranzicionin nga gjirit tek shishja.

Kokë e përshtatshme për lehtësinë e përdorimit dhe pranim nga fëmija,

Lehtësohet procesi i tranzicionit midis gjirit dhe shishes.

Shishe kundër kolikave.

Nga 0 muaj+.

150 ml

 

30 produkte te tjere ne kete kategori: