Nuk Shishe Qelqi me Biberon Silikoni, 300 ml Zmadho

Nuk Shishe Qelqi me Biberon Silikoni 240ml 0-6m

FF0001

Produkte te reja

Nuk

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Per kete ju vjen ne ndihme shishja e markes Nuk.

E pershtatshme per femije te moshave 0-6muajsh.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Matarial qelqi dhe me nje kapacitet prej 240ml.

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Materiali eshte rezistent ndaj nxehtesise, keshtu ju mund ti sterilizoni ato pa problem.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi
Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: