Nuk Ngrohes Thermo Exspress Plus

FF0049

Produkte te reja

Nuk

* Ngrohes Ushqimi NUK

* Modeli Thermo Express Plus

* Ngroh ushqimin per 90 sek.

* Me adaptore per perdorim ne makine

Me shume detaje

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

8 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ngrohese ushqimi NUK Thermo Express Plus

Ngrohni ushqimin e foshnjes tuaj me shpejtesi ne 90 sekonta.

Perfshine kabullin dhe pershtatesin te makines per lehtesi dhe fleksibilitet gjate udhetimit.

Me ane te butonit ‘home’ dhe ‘car’ ju percaktoni funksioni qe deshironi tebeni.

Perdoret me lehtesi pasi tregon fazen e ngrohjes se ushqimit dhe caktivizohet automatikisht kur mbaron procesi

I pershtatshem per te gjitha kavanozat apo shishet standarte si qelqi dhe plastike 0m+.

12 produkte te tjere ne kete kategori: