Nuk Sterilizues 2 ne 1

FF0078

Produkte te reja

Nuk

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

11 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sterilizues me avull 2 ne 1 e markes NUK.

Mund te perdoret si sterilizues por edhe si pajisje per te gatuar me avull (fuqia 380w)

Mund te sterilizoni deri ne 5 shishe dhe bashke me aksesoret e tyre per 15 min.

Ideale per gatimin e shpejte me avull te perimeve, mishit dhe peshkut.

Mbyllje automatike pas sterilizimit apo gatimit.

Kursen energji.

12 produkte te tjere ne kete kategori: