Apple Baby Krujtese Dhembesh me Uje

Produkte te reja

Apple

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe. 

Aksesore te bute me uje dhe fleksibel, femijet mund ti kafshojne dhe mund te pertypen lehtesisht. 

Qetesojne irritimin, dhimbjen dhe kruajtjet qe shkaktojne daljet e dhembeve.

Aksesore me forma zbavitese dhe me ngjyra per te terhequr vemendjen e femijeve. 

Per femije te moshes mbi 3 muajsh, (3 muaj+).

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

13 produkte te tjere ne kete kategori: