Nuk Kruajtese Dhembesh ne Forme Elefanti

FF0085

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kruajtese dhembesh nga NUK

Masazhon pjesen e mishrave dhe e freskon ate 

Stimulon rrjedhjen e peshtymes dhe ndihmon parandalimin e prishjes se dhembeve

Forme ergonomike qe nuk demton gojen e bebes. 2 ne 1 ngjyre e bardhe dhe bojqielli ne formen e nje elefanti

Argetuese dhe e shendetshme njekohesisht sidomos per fazen e pare te daljes se dhembeve

E pershtatshme per femije mbi 3 muajsh. Permasat:2.5 x 11.5 x 19 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

14 produkte te tjere ne kete kategori: