Nuvita Set Ushqyes dhe Stimulues Dhembesh 6m+ 1417 Green

NU0205

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Set Ushqyes dhe Stimulues Dhembesh Green

 • Modeli 1417
 • Dizajn teresisht italian
 • Nuk permban BPA, pa elemente kimike
 • Rekomandohet per femijet e moshes mbi 6 muajsh

Me shume detaje

47 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 050 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Set Ushqyes dhe Stimulues Dhembesh 6m+ 1417 Green

2 ne 1- ushqyes dhe stimulus dhembesh

 

Ideal per njohjen e foshnjave me aroma te reja ne menyre sa me te sigurte

 

E perdorshme dhe per masazhimin e mishrave te inflamatuar te dhembeve

 

Ky produkt e ndihmon femijen tuaj gjate periudhes kur ai fillon te konsumoje dhe ushqime pervec qumeshtit te gjirit, ne siguri te plote dhe duke shmangur mbytjen apo rrezikun e gelltitjes se copave shume te medha te ushqimit

 

Mund te perdoret per te gjitha ushqimet: fruta, perime, mish, peshk, buke dhe biskota.

Mjafton thjesht te prisni ushqimin ne copa te vogla dhe ta hidhni ne rrjete. Foshnja juaj do filloje te njihet me shijet e reja te ushqimeve

 

Gjate periudhes se daljes se dhembeve, hedhja e akullit ose copave te frutave te ngrira mund te lehtesoje problemet apo dhimbjet e mishrave te dhembeve

Doreza eshte e lehte per tu kapur dhe materiali prej gome te bute funksionon si nje kafshues efektiv me disa ndarje qe ndihmojne femijen duke lehtesuar shqetesimet e mishrave te dhembeve gjate fazes se daljes se dhembeve te pare

25 produkte te tjere ne kete kategori: