Cam Kosh America B155

Produkte te reja

CAM

 • Kosh me tapet
 • Per femije  +0 muaj
 • Sistem me hapje dhe mbyllje

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kosh me tapet, per femije te moshes mbi 0 muaj, i markes Cam.

I pershtatshem per fjetje por edhe per oret e argetimit te femijes.

Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi.

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Rrethimi i kravatit eshte me rrjete, cka e ben ate me te sigurte.

Koshi ka permasa 111x108x84 cm ndersa i mbyllur 111x25x96 cm dhe peshon 15.7 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

16 produkte te tjere ne kete kategori: