Cam Tapet per te Luajtur Happygym V410

Produkte te reja

CAM

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

10 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tapet per te luajtur i markes Cam

Nje tapet i vecante me figura dhe ngjyra te ndryshme

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Tapeti ka forme katrore dhe mund te behet edhe si nje kosh i vogel

Modeli Happygym V410 ka edhe versionin e njue tapeti te thejshte Bashke me te cilin vjen nje arush pellushi

Ju mund te zgjidhni me te pershtatshme per femijet tuaj

Per femije te moshes mbi 0 muajsh

Permasat 112x66x3 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

17 produkte te tjere ne kete kategori: