Tende per Femije 68A

PB0677

Produkte te reja

 • Tende per femije
 • Dizanj me shume figura dhe ngjyra
 • Permban kukulla te varura
 • Permasa 74x51x12 cm

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tende shumengjyreshe dhe me figura per femije. 

Femijet kane mundesi te argetohen duke qene se tenda permban kukulla te varura.

I ofrohet siguri femijeve tuaj duke qene se eshte e shtruar me tapet.

Mund te vendoset kudo qe te deshironi.

Montohet lehtesisht.

Materiali lahet lehtesisht dhe eshte i papershkrueshem nga uji.

Permasat 74x51x12 cm

15 produkte te tjere ne kete kategori: