I Ri Chipolino Tapet Happy Animals Zmadho

Chipolino Tapet Happy Animals

CHP0117

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Tapet Happy Animals

 • Tapet Chipolino Happy Animals per femije te shendetshem dhe te lumtur
 • Me ngjyra te ndryshme, nje hark me 5 lodra te ndryshme te varura dhe nje piano
 • Nxit aftesite psikomotorre, te mesuarit, zhvillimin e shqisave

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Tapet Happy Animals

* Tapeti Happy Animals eshte shumengjyresh, argetues dhe do te terheqe menjehere vemendjen e femijes suaj

* Nxit aftesite psiko-motorre, te mesuarit, zhvillimin e shqisave, per te rritur nje femije te shendetshem

* Materiali i bute, format dhe ngjyrat e ndryshme dhe lodrat argetuese e shnderrojne kete tapet ne kendin e vogel te "palestres" se femijes, qe ai te argetohet dhe te zhvillohet sic duhet

* Femijet do te shijojne komforditetin, lodrat me ngjyra te larmishme dhe tinguj te ndryshem qe nxisin zhvillimin e shqisave dhe argetimin

* Dizenjuar specifikisht per femijet e porsalindur dhe ata me te rritur

* I pajisur me nje harkim ne forme U-je te permbysur qe mban 5 lodra te ndryshme te varura, keshtu qe femija juaj do te mbahet i angazhuar dhe mjaft kurioz ne lojerat dhe aktivitetin fizik

* Lodrat mund te hiqen dhe pastrohen lehtesisht

* Femijet do te argetohen me format dhe ngjyrat qe u terheqin vemendjen dhe me shume gjera per te prekur, ndjre, degjuar dhe pare, duke nxitur shqisat

* Nje piano me muzike dhe drita do te stimuloje shqisat e femijes suaj duke i argetuar ata dhe duke i bere te ndihen si muzikante te vertete

* Piano operon me 3 bateri te permasave АА/1,5V

* Permasat e tapetit jane: 75/54/46 cm

18 produkte te tjere ne kete kategori: