Elfi TAS PLASTIK

Produkte te reja

Elfi

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E përsosur për ushqimet e para.

Ideale për ngrohje.

Mund te lahet ne pjatalarëse (vetëm ne raft).

27 produkte te tjere ne kete kategori: