Elfi PJATE PLASTIK

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

337 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pjatat elfi jane te përsosura për ushqimet e para.

Me nje dizajn te vecant ku e ben edhe me terheqese ushqyerejen per femijen tuaj

Pjatë mund të përdoret për të ngrohur ushqimin në mikrovalë, por jo për përgatitjen e tij.

Mund te lahet ne Pjatalarëse.

Mosha e perdorimit 6m+

23 produkte te tjere ne kete kategori: