Elfi PJATE PLASTIK

Produkte te reja

Elfi

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pjata elfi eshte e përsosur për ushqimet e para.

Me nje dizajne te vecant ku e ben edhe me terheqese ushqyerjen e femijes tuaj

Pjatë mund të përdoret për të ngrohur ushqimin në mikrovalë, por jo për përgatitjen e tij.

Pjatë nuk duhet të mbulohet nëse ngrohim ushqimi në mikrovalë.

Mund të lahet në pjatalarëse.

mosha e perdorimit 6m+

30 produkte te tjere ne kete kategori: