Bibi Set Kupe + Luge 6+ m

Produkte te reja

Bibi

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set per te ushqyer beben tuaj

Tasi shoqerohet me luget qe ka vendin e tyre ne pjesen e kapakut te tasit

Per femije te moshes mbi 6 muajsh te cilet jane ne hapat e para te veteushqyerjes

Tasat jane me ngjyra terheqese per femijen ne menyre qe ta ndihmojne ate dhe te nxisin procesin e te ushqyerit me kenaqesi

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

29 produkte te tjere ne kete kategori: