Tas me Vakum per Sandwich 0.7L Curver Zmadho

Tas me Vakum per Sandwich 0.7L Curver

SIG0426

Produkte te reja

Curver

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle.

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike.

Me nje kapacitet prej 700 ml.

Ideal per ruatjen dhe mbaten e sandwich, sallatave dhe ushqimeve.

Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim.

22 produkte te tjere ne kete kategori: