Termometer ne Distance TH5000F

PRG0114

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer frontal me infra te kuqe

Tregon temperature e trupit ne menyre te shpejte, pa pasur kontakt direkt me trupin, ndaj eshte shume praktik per femije te vegjel.

Gjithashtu mund te perdoret per te treguar temperaturen e dhomes dhe lengjeve te ngrohta qe konsumoni.

Mund te ruaj deri ne 25 temperatura te regjistruara.

Sinjal akustik per kontrollin e temperatures.

Permasa 8x4.6x3.8 cm

1x3V bateri te tipit CR2032

Mat temperature nga 34.0 grade deri ne 42.2 grade C

Ekran LCD.

14 produkte te tjere ne kete kategori: