Chicco Termometer me Distance 0m+

CH0146

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer me distance i markes Chicco

Per nje matje te sakte dhe te shpejte te temperatures

Mund te mase temperaturen ne pak sekonda dhe nuk eshte nevoja qe te preket balli i femijes

Mund te mbahet ne nje distance afersisht 4-5cm

16 produkte te tjere ne kete kategori: