Chicco Termometer Digital Comfort 0m+

CH0147

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer Digital Comfort i markes Chicco

Praktik per matje ne vesh dhe ne balle

Termometri ju njofton me nje sinjal kur arrihet temperatura e matur nese ajo eshte mbi 37.5°C

Kontrolloni temperaturen e femijes tuaj pa e besdisur ate nepermjet ketij termometri digital

Ruan deri ne 25 matje

16 produkte te tjere ne kete kategori: